EKİBİMİZ

EVRİM TÜRKMEN

KLİNİK PSİKOLOG

2016 yılında burslu olarak öğrenim gördüğü Işık Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur.

Lisansı boyunca çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubunda (TPÖÇG) aktif olarak görevler almış üniversite bünyesinde verilen Psikodrama eğitimini 2014 yılında tamamlamıştır. Işık Üniversitesi Psikoloji Kulübü e-bülteni olan Psikomedya’da 2015-2016 yılları arası yazarlık yapmıştır. BePositive Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Özel Maltepe Bölge Hastanesi ve Fransız Lape Hastanesinde stajlarını başarıyla tamamlamış yine lisans eğitimi boyunca psikofarmakoloji, yetişkin/aile/çocuk psikoterapisi ile ilgili çeşitli kurslara katılmıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans programına başlayıp Adli Psikoloji alanında dersler almıştır. Aynı yıl Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programına kabul edilmiş olup 2019 yılında eğitimini başarıyla tamamlamıştır. 2018 yılında Özel Kartal Avicenna Umut Hastanesinde Psikolog olarak görev yapmaya başlamış çeşitli yaş gruplarında psikoterapi uygulamaları ve yeme bozukluğu üzerinde çalışmalar yapmıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi ile EMDR terapisi uygulayarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bilişsel Davranışçı Terapi

EMDR Terapisi

Psikodrama

Ölüm ve Yas Terapisi

Ertelemeciliğe Bilişsel Davranışçı Yaklaşım

Nöropsikolojik Testler

Cattel 2A Zekâ Testi

Metropolitan Okul Olgunluğu Testi

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE)

Denver Gelişim Testi

Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi

Burdon Dikkat Testi

D2 Dikkat Testi

Goodenough Harris Bir İnsan Çiz Testi

WISC-R

MMPI

Loissa Duss Psikanaliz Hikâyeleri Testi

Peabody Resim Kelime Testi

Gessel Gelişim Figürleri

Araştırmalar:

An investigation of attachment styles of close relationship and social background differences with respect to their communication skills in a sample of Turkish university students (2016)

Üniversite Öğrencilerinde Kişilik Özellikleri, Depresif Belirtiler ve Öfke İfade Biçimleri Arasındaki İlişkinin İncelenmesi (2019)

FOTO GALERİ

ABONELİK