OBEZİTE TEDAVİSİ VE
SAĞLIKLI & DENGELİ BESLENME PROGRAMI

Q Psikoloji'ye 'Psikolojik Destekli OBbezite Tedavisi ve Sağlıklı & Dengeli Beslenme Programı' için başvurduğunuzda sizi bekleyen süreçler aşağıdadır.

1

İLK TEMAS

Telefonla ya da internet yolu ile ya da yüz yüze görüşüldüğünde asistan psikoloğumuz tarafından Psikolojik Destekli Obezite Tedavisi ve Sağlıklı ve Dengeli Programımız ile ilgili bilgi verilecektir. Ardından da karşılıklı uygun bir gün ve saatte randevu oluşturulacaktır.

2

İLK RANDEVULAR

İlk randevular önce klinik psikoloğumuzla ardından da beslenme uzmanımızla olacaktır.

KLİNİK PSİKOLOĞUMUZLA RANDEVU

Klinik psikoloğumuz beslenmede yaşanan psikolojik süreçleri anlatacak ve özellikle ihtiyaç duyulan motivasyon, teslimiyet yılgınlık süreçleri ile başa çıkma konularında bilgiler verecektir.

saglikli-beslenme-ilk-randevu-diyetisyen
BESLENME UZMANI DOKTORUMUZLA RANDEVU

Beslenme uzmanı doktorumuz genel bir muayeneden sonra doğrudan beslenme programı uygulayacak ya da gerekli gördüğü durumlarda tahliller isteyecektir.

3

SEANSLAR

Beslenme uzmanımız ve klinik psikoloğumuz tarafından koordineli olarak yürütülecek olan seanslar sürece göre haftalık, iki haftalık ya da aylık aralıklarla yüz yüze seanslar şeklinde planlanacaktır.

Yüz yüze seansların dışında ayrıca günlük mail ya da mesajlarla karşılıklı takip ve bilgilendirmeler yapılacaktır. Tüm bu süreçlerde beslenme uzmanı doktorumuz ve klinik psikoloğumuzla iletişim halinde kalınarak koordineli bir takip sağlanacaktır. İstenen hedefe ulaşıldıktan sonra yüz yüze seanslar ve düzenli bilgilendirmeler sonlandırılacak ancak ihtiyaç halinde mail yolu ile bilgilendirmeler devam edecektir.   

FOTO GALERİ

ABONELİK